Aphex Logarium

Istorijos iš gyvenimo

Posted in Peizalionės by Aphex on 2009 01 29

Štai viena tokia, paminėjimo verta istorija, nutiko ir šiandien. Įpusėjus vakarui, sulaukiau sunerimusios mamos skambučio. Ji iškart suskubo pasakoti, kad nutiko kažkas nelabai gero. Pasirodo į tėvų namuką, jiems neesant kažkas įsilaužė. Tai jie sužinojo iš kaimyno, pranešusio, kad langas išmuštas, o užuolaidos kruvinos.

Istorijos perliukai paaiškėjo vėliau, kai nuvažiavę į įvykio vietą, aptikome, kad įsilaužėlis, išmušęs stiklą, nuėjo į lovą, pernakvojo ir ryte, nieko nelietęs, pasišalino. Vagystės požymių nėra, tik patalynė sujaukta ir supurvinta. O lipdamas pro langą, žmogelis matyt susipjaustė kokią galūnę.

Vargšo, tikro nevykėlio būta, mat ant durų yra laužimo žymių ir, kaip bebūtų ironiška, ten pat guli pamesti dokumentai. Taip, nekviestasis, besilauždamas į buvo taip įnikęs į lauko durų spynos knibinėjimą, kad net nepastebėjo, kad jam iškrito asmens dokumentai. Sakytum praeivis pametė, bet nuo gatvė, per vartelius, iki durų, geri 3 metrai susidaro. Tai pametė nebent toli numesti besistengdamas.

Va taip va :) Istorija iš pirmo žvilgsnio paprasta, bet, ant kitos rankos (angl. on dze aver hend) gal tai sabotažas? Gal kažkas vargšą pakišti bando? Niekada negali žinoti.

P.s. Viešosios nuomonės tyrimai parodė, kad žemiau matomoje iliustracijoje yra anaiptol ne koks niekongas Lempasosus palubinius, o Žaliasis akmengraužys.

Advertisements

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. Laurius said, on 2009 01 29 at 10:54:41

    “Ant kitos rankos” – fantastiška frazė, kuri, panašu, greitai pateks į mano vartojimą :)


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: