Aphex Logarium

Linkėjimai iš Prahos

Posted in Foto, kelionės by Aphex on 2008 04 25

Jau buvau pamiršęs kas yra fotikas ir koks malonus jo vartojimas :)

DSC_1333

Fotovartojimas, mano subjektyvia nuomone, prasideda nuo sprendimo išnešti savo subinę į netradicinę erdvę (tradicinės erdvės: a. darbo b. gyvenamoji), baigiasi – fotonuotraukų talpinimu į tinklaraštį. Pastaruosius keletą mėnesių tai atrodo neleistina prabanga.

Subinės išnešimas įvyko bene priverstinai… Užrakto pleškinimas – natūraliai…

O, bet, tačiau, kadangi miraprijatijus (EEPG meeting) praėjo, lauke lyja lietus, o viešbūtis turi nemokamą net’ą… galima leisti sau ir kokį postą parašyt :)

Prague

In general, Čekija smagi šalis, kainos vizualiai beprotiškos, bet kadangi viską reikia dalinti iš 10 – priimtina :) Prahoje, dėl nenusakomų priežasčių, jaučiuosi visiškai kaip Vilniuje.

Respektas čekučiams, kad turi H&M, nes tai praktiškai vienintelė parduotuvė turinti man priimtiną asortimentą, modelius, dydžius ir ofkoz – kainą.

Vietiniai žino kas yra geras maistas, per pastarąsias 2 dienas teko pračekinti 2 viešojo maitinimo įstaigas, kurių abi pasižymėjo labai teisingu skoniu, porcijos dydžiu ir komplektuojamu alumi.

Kad būtų pusiausvyra, pavardinsiu ir MINUSĄ – čekutės pobaisės. Tiesiog nesimpatiškos :) Matyt per dažnai pasimėgauja anksčiau paminėtuoju privalumu.

Taigi, have a nice day, einu pavalgyt ir pagerti urkvel pilsner.

Advertisements
Tagged with: , , ,

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. eziukai said, on 2008 04 26 at 00:42:35

    ech, kokie geri prisiminimai iš ten :D. joa, pritariu tavo vertinimui. Čekės tikrai ten keistos… Pas mus tai reta kuri į universitetą su džinsiukais, sportbatukais ir didele kuprine varo. o ten jau kaip ir įprasta. Į LT atvažiavę pažįstamos negalėjo akių atitruakti nuo lietuvaičių :).

    na, kainas iš 8 kažkur dalyti reikia. be to ne po centrą šlaistantis, tai viskas ok su tom kainom ;). kai kas net pigiau nei LT, ypač maistas ir daiktai kokiam Tesco (tik ne tam, kur centre, ten prabangus turistam skirtas).

    sėkmingai užbaigti viešnagę ;). paragauk trdlnik, apsilankyk Mala Strana (su foto aparatu būtinai ;))…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: