Aphex Logarium

Omnitel propaguoja civilinės žiniasklaidos idėją

Posted in Peizalionės, web2.0 by Aphex on 2007 07 26

Jau kuris laikas Omnitelis nenustoja propaguoti civilinės žiniasklaidos idėjos (moblogas, blogerių konferencija, balsas.lt etc…). Naujausia akcija-atrakcija – pasiūlymas važiuoti į krepšinio čempionatą Ispanijoje ir rašyti blog’ą. Vis tik teikiant ryšio paslaugas, reikia ir turinio… :) Nepaisant to, kad iniciatyva yra ekonomiškai motyvuota, džiugu matyti, kad pasirinkta web 2.0 filosofija pagrįsta strategija.

Nepražiopsokite progos nemokamai važiuoti į krepšinio čempionatą Ispanijoje :)

Cituoju laišką, kurį gavau vakar:

Sveikas, blogeri,

būdamas viešųjų ryšių kompanijos, dirbančios su „Omnitel“, darbuotojas, o taip pat mėgstantis pabloginti, kviečiu visus blogerius aktyviai dalyvauti “Mobiliojo Reporterio” konkurse ir kautis dėl prizo, kainavusio keliolika tūkstančių litų ir jau beveik neįkainojamo, nes tokios galimybės taip paprastai negausi. Tai – bilietas į visas Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas Europos krepšinio čempionate Ispanijoje.

Kovoti dėl TOKIO prizo verta ir dėl to, kad tai nereali galimybė pirmam pranešti rezultatus, pastebėti teisėjo klaidas, reklamas krepšinio aikštelėjeJ, kitų šalių sirgalių nuotaikas ir, žinoma, tapti skaitomiausiu blogeriu Lietuvoje.

Persiunciu „Omnitel“ laišką.

Sėkmės :)

Prisegtas failas:

Važiuok į krepšinio čempionatą Ispanijoje ir rašyk blog‘ą. Viskas nemokamai.

Sveiki, mielieji,

Nesuklysime teigdami, kad Lietuvos rinktinės varžybos Europos krepšinio čempionate Ispanijoje taps bene skaitomiausia tema žiniasklaidoje, o taip pat ir Jūsų internetiniuose dienoraščiuose.

Ta proga didžiausia Lietuvoje mobiliojo ryšio bendrovė „Omnitel“ skelbia dar vieną konkursą išskirtinai naujosios žiniasklaidos atstovams – blogeriams. Dviems krepšiniu ir elektronine žiniasklaida besidomintiems „Mobiliojo reporterio“ konkurso nugalėtojams bendrovė suteiks galimybę nuvykti į Ispanijoje vyksiantį Europos krepšinio čempionatą ir rašyti varžybų reportažus į specialiai sukurtą moblogą mobiliojo interneto portale „Omni SurfPort“.

„Mobiliojo reporterio“ konkurse galite dalyvauti visi, ne jaunesni kaip 18 metų „Omnitel“ ir „Omnitel Ekstra“ vartotojai. Jūsų kūrybiškumą ir galimybes atstovauti naujajai žiniasklaidai vertins profesionalūs Lietuvos sporto žurnalistai, naujosios žiniasklaidos ir „Omnitel“ atstovai.

Viskas, ko reikia atrankai – pateikti savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir pačių parašytą reportažą iš pasirinktų draugiškų Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių, kurias ji žais besiruošdama čempionatui.

Gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir reportažą galite pateikti adresu http://www.sp.lt/mobilusis-reporteris iki rugpjūčio 20 dienos.

Sėkmės :)

„Omnitel“

Advertisements

One Response

Subscribe to comments with RSS.

  1. Degtukė said, on 2007 08 28 at 05:20:05

    po velniais…pražiopsojau..ai, nu ka darysi..vistiek aš ne kokia labai didelė krepšinio fanė:) tiesiog lietuvė;)

    blemba..tex dažniau čia lankytis.. juk svarbią info šitaip galiu dar kartą pražioplint…


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: