Aphex Logarium

Tarptautinis menų festivalis “Druskininkų vasara su M.K.Čiurlioniu”

Posted in Foto, kelionės by Aphex on 2006 06 28

Ir Druskininkai, ir Vasara yra gerai. Na bet pakalbėkim apie tai kas nėra taip gerai…

O nelabai gerai yra Girios aidas. Tai savotiškas muziejus, esantis prie įvažiavimo į Druskininkus, kurio paskirties taip ir nesupratau. Kažkoks iškamšų, neaiškios meninės vertės drožinių bei sendaikčių kratinys. Ehm, ną gal dėl to kalta nuotaika, bet net ir sumokėtų 4 Lt už bilietą buvo truputį gaila. Panašu, kad ekspoziciją formavo močiutė parduodanti bilietą, pasiknisusi savo palėpėje. Tikriausiai esu naivus, bet manau, kad apsilankymas muziejuje turėtų suteikti kokių nors žinių, kurių pasisemti iš skurdžių etikečių prie eksponatų pasisemti reikalingi ypatingi gabumai (kurių deja neturiu). Jei dar nebuvote šiame kultūros centre, geriau ir nesilankykite, pakanka pasivaikščioti jo apylinkėse, tikrai nieko neprarasite.

DSC_2010

DSC_2013

Bilietų pardavėjos kabinos stogas :)

DSC_1994

Sekanti stotelė – tarptautinio menų festivalio “Druskininkų vasara su M.K.Čiurlioniu” atidarymas. Nuostabu – autobusu į renginį buvo pristatytas visas senelių namų turinys… Kioske sėdinti A. Žvirblytė paskambino keletą Čiurlionio bei kitų klasikų kūrinėlių.

DSC_2024

Savaime aišku, sodo akustika turi privalumų, tačiau mano atbukusi muzikinė klausa pasirodo per daug atbukusi. Apsilankiau priešais esančioje muziejaus mažojoje salėje. Situacija analogiška Girios aidui. Nesuprasi, tai muziejus, sendaikčių turgus ar nevykęs suvenyrų kioskelis. Gerai, kad bent įėjimas nemokamas, bet ir pinigus imi būtų gėda.

DSC_2036

DSC_2038

Žodžiu vienintelis festivalio atidarymo dienos renginys vertesnis dėmesio buvo Druskininkų bažnyčioje. Romerio universiteto mišrus choras (vadovė – L.Levinskaitė), V.Survilaitė (vargonai), D.Poleščiukas (baritonas) atliko puikią programą. Super :) Pati bažnyčia, kaip saldainių dėžutė, šiuo požiūriu labiau prijaučiu liuteroniškam stiliui.

DSC_2157

DSC_2194

DSC_2213

Kaip čia pabūti druskininkuose ir neišsimaudyti… na ne, grotesko nemėgstu, todėl savo maudynių nuotraukų nedėsiu. Bet buvo gražu pažiūrėti, kai prie poilsiautojų priplaukė dvi gulbės.

DSC_2118

Kuo ne rojus? a? :)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: